0,00 Kč
0
 
 
 

Atmos D 50 P Kotel na tuhá paliva

 • Výrobce: ATMOS 
   
 • Kód produktu:13873
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Původní cena:79 134,00 Kč
 • Sleva: 12 661,00 Kč (-16%)
   
 • Cena bez DPH:54 936,36 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:66 473,00 Kč
   
 •  ks 
   
  -16%
  Atmos D 50 P Kotel na tuhá paliva
   
   
  Ekologické a plně automatické kotle na pelety ATMOS  D 50 P
  Jsou konstruovány pro dokonalé spalování pelet, tak že do levé či pravé strany kotle, podle potřeby zákazníka, je zabudován hořák na pelety, který si plně automaticky, za pomocí šnekového dopravníku odebírá pelety ze zásobníku. Zásobník paliva bývá umístěn vedle kotle, nebo ve vedlejší místnosti a může mít libovolnou velikost (standardně 250, 500 nebo 1000 l). Často bývá i jako zásobník paliva použita část kotelny, která pak vystačí na celou topnou sezonu.
  Samotný provoz hořák na pelety funguje zcela automaticky. V případě, že hořák dostane pokyn ke startu, nebo-li vznikne potřeba topit, nasype dopravník pelety do hubice hořáku a sám je zapálí topným tělískem (spirálou). Po dostatečném rozhoření pelet, najede hořák na nastavený výkon, v kterém setrvá do doby než je systém (dům) vytopen. Poté se hořák vypne a pelety v komůrce hořáku dohoří. Hořák je tak připraven k novému startu. Celý cyklus se v případě další potřeby vždy opakuje.
  Výkon kotle a další funkce hořáku jsou řízeny elektronickou regulací, která umožňuje přizpůsobit chod kotle konkrétním podmínkám celého systému. Doplňování pelet, čištění spalovací komůrky hořáku a vybírání popela provádíme, jednou za 1 - 30 dní, a to podle kvality pelet a velikosti zásobníku. V případě potřeby je možné kotle vybavit automatickým odpopelňovacím systémem pro komfortní vytápění s minimální obsluhou.
  Výhody kotlů na pelety ATMOS- Velký komfort vytápění- Vysoká účinnost 90 až 93 % podle typu - malá spotřeba paliva- Ekologické spalování - kotel dle ČSN EN 303-5 třídy 5 a EKODESIGN 2015/1189- Automatický provoz a vypnutí kotle po dohoření paliva- Automatické vybírání popela - při zabudovaném odpopelnění
  Kotle jsou dodávány bez hořáku.
  Kotel D30P, D40P, D50P umožňují v případě nouze topit kusovým dřevem po vyjmutí hořáku ze spalovací komory.
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
  0
   
  ©
  « Předchozí
  Následující »